Sortiment

3-vrstvé podlahy

Jsou dostupné akční nabídky! Ideální na podlahové vytápění

 

Třívrstvé dřevěné podlahy jsou nejprodávanější konstrukcí na našem trhu. Jsou cenově přijatelné a pro mnoho zákazníků dostupné. Vyznačují se velmi dobrou stabilitou při změnách teploty a vlhkosti, zejména pak při instalaci na podlahové vytápění. Široká paleta evropských a exotických dřevin uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Lze vybírat z lakovaných či olejovaných povrchových úprav v různých odstínech. Většina třívrstvých dřevěných podlah se vyrábí s patentovaným zámkem, který zjednodušuje a urychluje montáž. Povrch je v případě prkenných vzorů často kartáčovaný, vč. přiznané mikrofáze. Absolutním hitem jsou tzv. katrované podlahy, které mají povrch uměle postaršen.

Přejít na 3-vrstvé podlahy

2-vrstvé podlahy

Ideální na podlahové vytápění

 

Dvouvrstvé podlahy jsou vyráběny s ohledem na nejlepší možnou tepelnou prostupnost. Vynikají velmi nízkým tepelným odporem. Vždy se lepí celoplošně k podkladu, aby byl zajištěn perfektní přenos tepla. Jsou tedy ideální a primárně určeny na realizace v kombinaci s podlahovým vytápěním, a to nejen teplovodním, ale i elektrickým. (při dodržení určitých zásad) Díky svým rozměrům lze jednotlivé lamely pokládat do více směrů: "za sebou" "do stromečku" "rybí kost" "čtverce" atd. Různými kombinacemi pokládky lze docílit ve výsledku velice efektního vzhledu. Lamely jsou vyrobeny velice přesně, jejich povrch je lakován či olejován přímo ve výrobě, takže po instalaci odpadá zdlouhavý proces broušení, lakování či olejování.

Přejít na 2-vrstvé podlahy

 

 

 

masivní podlahy

Jsou dostupné akční nabídky!

 

Masivní podlahy jsou vyráběny z jednoho kusu konkrétní dřeviny. K výrobě se používají listnaté i jehličnaté dřeviny. K podkladu se vždy celoplošně lepí speciálním lepidlem, příp. někteří výrobci používají systém ocelových spon, kterými jednotlivá prkna spojují. Masivní podlahy se moc nehodí na podlahové vytápění - v tomto ohledu nedoporučujeme. Mají značný tepelný odpor a díky konstrukci extrémně reagují na změny teplot a vlhkostí. Lehce se pak může stát, že při nedodržení správné vlhkosti a teploty v místnosti může dojít k sesychání, praskání a tvoření spár mezi jednotlivými lamelami. Doporučujeme pouze do prostor, kde není podlahové vytápění a kde je zajištěna a hlídaná správná vlhkost a teplota. Velkou výhodou u masivních podlah je možnost několikanásobné renovace. Povrch je příjemný na chůzi.

Přejít na masivní podlahy

dýhované podlahy

Jsou dostupné akční nabídky! DOPORUČUJEME Ideální na podlahové vytápění

 

Dřevěné dýhované podlahy představují revoluci v oblasti podlah. Představují ideální materiál, vhodný na podlahové vytápění. Ze všech nabízených podlah mají dýhované podlahy nejmenší tepelný odpor a vynikají perfektní stabilitou. 8 vrstev kvalitního UV laku zajišťuje výbornou povrchovou odolnost vůči opotřebení. Tvrdá HDF deska sloužící jako nosič s vyfrézovaným zámkem UNICLIC zjednodušuje montáž na minimum a zároveň zajišťuje pevné spojení lamel. Široký výběr prkenných vzorů s přiznanou spárou a kartáčovaným povrchem uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Kolekce SOUND a DELUXE, nabízí luxusní řadu exotických dřevin. Pokud nechcete studený laminát, ale na dřevěnou podlahu z finančních důvodů nedosáhnete, podlahy PAR-KY jsou ideální volbou, kterou jako TOP produkt doporučujeme!

Přejít na dýhované podlahy

 

 

 

Vinylové lepené

Jsou dostupné akční nabídky! Ideální na podlahové vytápění

 

Vinylové podlahy v lepené variantě představují ekonomickou variantu, dostupnou pro každého. Nepřeberné množství moderních dekorů vyhledává stále víc a víc architektů. Obrovskou výhodou vinylových podlah je odolnost vůči vodě a vysoká zatížitelnost. Snadná údržba je samozřejmostí. V případě mechanického poškození lze jednotlivé lamely v ploše vyměnit za nové, bez toho, aniž by se musela rozebírat celá plocha. Jsou ideální na podlahové vytápění. Jednotlivé lamely lze vzájemně kombinovat, díky čemu můžou vznikat zajímavé vzory.

Přejít na vinylové podlahy - lepené

Vinylové plovoucí click

Jsou dostupné akční nabídky! Ideální na podlahové vytápění

 

Vinylové plovoucí podlahy nabízíme ve dvou základních variantách. V jednom případě je samotný vinyl nalepen na nosiči - HDF desce, která má vyfrézovaný zámek UNICLIC. Každá lamela je zespoda opatřena korkovou podložkou, která zajišťuje "tišší" provoz. Povrch lamel je na dotek příjemný a teplý jako dřevo. V tom druhém případě je vinyl nalepen na celoplastové desce, tzv. systém AQUA se zámkem. Tato varianta je určena do vlhkých prostor, podlaha je 100% voděodolná. Tyto podlahy se pokládají bez podložky přímo na stěrku, příp. na staré podklady, jako dlažba, OSB desky atp.

Přejít na plovoucí vinylové podlahy

 

 

 

Marmoleum click

Jsou dostupné akční nabídky! DOPORUČUJEME Ideální na podlahové vytápění

 

Díky vrchní vrstvě z materiálu Marmoleum® můžeme tuto podlahovinu řadit mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení.
Marmoleum® zajišťuje přirozenou antistatičnost, prach i špínu lze snadno a rychle odstranit. Na jeho povrchu nedochází k množení bakterií, čímž je nejvhodnější podlahovinou pro lidi trpící alergiemi nebo astmatickými obtížemi. Marmoleum® click je přírodní plovoucí podlahovina vyráběna v lamelách a ve čtvercích. Její vrchní vrstvu tvoří materiál Marmoleum®, který je vyráběn ze směsi obnovitelných surovin a tím nepoškozuje životní prostředí. Nejdůležitější složku tvoří lněný olej, který je získáván z rostlin lnu. Společným smícháním s pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty vzniká směs, která je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Pod vrchní vrstvou materiálu Marmoleum® je umístěna voděodolná, extrémně hustá dřevovláknitá HDF deska opatřená z rubu vrstvou korku.

Přejít na marmoleum click

Laminátové podlahy

Jsou dostupné akční nabídky! DOPORUČUJEME  Ideální na podlahové vytápění

 

Laminátové podlahy jsou důležitým segmentem na poli podlah. Jsou jakousi ekonomickou variantou pro zákazníky, kteří na dřevěnou podlahu z finančních důvodů nedosáhnou, nebo jen chtějí podlahu na krátké časové období, než podlahu vymění za novou (bydlení v pronájmu, dočasná podlaha před plánovanou rekonstrukcí) Technologie výroby dnes natolik pokročila, že dnes nabízené laminátové podlahy a jejich povrchy jsou k nerozeznání od dřevěných podlah. Speciální povrchové úpravy imitují věrně dřevo a to i pocitovou teplotu! Jsou vhodné na podlahové vytápění. Nabízíme značkové laminátové podlahy Balterio, které nabízí mnoho ucelených řad. Za zmínku stojí určitě kolekce Magnitude s povrchem Chrome Zone, který simuluje teplotu dřevěné podlahy. Kolekce Grandeur představuje široká a dlouhá prkna v exkluzivních formátech. Nově jsme zařadili do sortimentu laminátových podlah švýcarské podlahy KRONOSWISS, které nabízíme za velice přijatelné ceny.

Přejít na laminátové podlahy

 

 

 

Exteriérové terasy

 

V našem sortimentu nechybí exteriérové terasy z exotických dřevin. Jsou ideální kolem bazénů, jezírek, balkónů, chodníků v zahradách atp. Z výběru dřevin které nabízíme doporučujeme MERBAU. Jedná se o dřevinu, která se do našich klimatických podmínek hodí nejvíc. Dobře odolává vlhkosti a dešťům. Je možné ale dodat i jiné exotické dřeviny, jako např. MASSARANDUBA, IPE, TEAK, FAVEIRA, MODŘÍN SIBIŘSKÝ, DOUGLASKA...

Přejít na exteriérové terasy

Obložení schodů

 

Realizujeme obložení betonových a kovových schodišť třívrstvým systémem podlah s integrovanou masivní schodovou hranou. Výhodou tohoto systému je jeho cena - dostáváme se na 50% ceny masivních schodišť. Další výhodou je barevná souhra s již položenou podlahou. Nestane se tak, že podlaha a schody z truhlárny, byť budou ze stejné dřeviny, budou barevně odlišné. Vše perfektně ladí. Realizace průměrného schodiště trvá 2 pracovní dny (bez přípravy)

Přejít na obložení schodů